Dobrodošli na GENERATiON Team Forum!

oldfriends vs SMK ss - Page 2
oldfriends vs SMK ss - Page 2 50haon

oldfriends vs SMK ss - Page 2 2wmnfx4
oldfriends vs SMK ss - Page 2 50haon

oldfriends vs SMK ss - Page 2 2wmnfx4



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 oldfriends vs SMK ss

Go down 
+4
SMK TEAM
vorkapa
veljko
chame
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
veljko
Adminstrator
Adminstrator



Posts : 1203
Join date : 2010-04-07

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 5:31 am

Posto ste se posvadjali sa njim i ne moze da da demo, ja jedino sto mogu da uradim to je da se ponovi mec.
Back to top Go down
http://www.gnr-team.com
chame
Slabic
Slabic



Posts : 13
Join date : 2011-07-26

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 5:34 am

Naravno moze i to veceras u 18:00 igra ista ekipa , osim MIRCETA! ako se slaze ekipa SMK
Back to top Go down
vorkapa
Slabic
Slabic



Posts : 25
Join date : 2011-07-27

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 5:57 am

Naravno da se ne slazemo , ne zanima me lik je bio citer cekamo demo ako ne da demo mi prolazimo gg..
Back to top Go down
veljko
Adminstrator
Adminstrator



Posts : 1203
Join date : 2010-04-07

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 6:05 am

vorkapa ako se ne slazes setaj imas fore da mi javis do 15h dal hocete ako ne, poz ~ i pozvacu hltv.
Back to top Go down
http://www.gnr-team.com
vorkapa
Slabic
Slabic



Posts : 25
Join date : 2011-07-27

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 6:33 am

Ma druze to sto si ti organizator i to sto si ti na njihovoj strani ja nemam nista sa tim... mi nemamo vremena danas da igramo a to sot je taj lik citovo i sto po PRAVILIMA LIGE treba da se da demo u toku od 24 h a lik ne da jel je bio ofiran to svi znamo ... nek ti oni prodju i onako je ovo online liga bas me briga al ako se drzis pravila onda drzi svoju rec Wink
Back to top Go down
veljko
Adminstrator
Adminstrator



Posts : 1203
Join date : 2010-04-07

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 6:43 am

Ma mene bas briga brate, nego oni pricaju jedno, vi drugo, recite kad imate vremena pa da igrate ja ne mogu da se nerivram, nisam ja ni na nicijoj strani, dog te se pa mi recite.
Back to top Go down
http://www.gnr-team.com
vorkapa
Slabic
Slabic



Posts : 25
Join date : 2011-07-27

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 7:01 am

Ali cek mi danas nemamo vremena buraz a ti si reko da ako ne okace demo mi prolazimo jel su okacili nisu a i svi znamo da je citer , sto su citera drzali u klanu bas nas briga ... zato su i pobedili i nemamo vremena za revans ... odluci ko je prosao po tvojoj volji posto ovde nema pravila a da je ovo po pravilima mi bi prosli odavno vec jel smo znali da mirce nece okaciti jel je jebeni wher ....
Back to top Go down
chame
Slabic
Slabic



Posts : 13
Join date : 2011-07-26

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 7:12 am

Vorkapa nemoj da spamujes jebeno vise!
AKO OCES REVANS IGRAJ AKO NECES CAO !
Back to top Go down
vorkapa
Slabic
Slabic



Posts : 25
Join date : 2011-07-27

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 7:26 am

ALO TISINA gari imo si whera u timu i sad oces revans eee sto bi mi igrali ako je on citovo cao poz mi prosli po pravilu Wink a kad neko koristi wh disfalifikacija cao poz mi prosli zao mi je :/
Back to top Go down
veljko
Adminstrator
Adminstrator



Posts : 1203
Join date : 2010-04-07

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 7:28 am

Ako necete da se dogovorite ispasce i smk i old pa ce da udje neka druga, tako da dogovorite se.
Back to top Go down
http://www.gnr-team.com
vorkapa
Slabic
Slabic



Posts : 25
Join date : 2011-07-27

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 7:29 am

Oke nek ispadnu obe ekipe ...
Back to top Go down
chame
Slabic
Slabic



Posts : 13
Join date : 2011-07-26

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 7:29 am

Ok prosao si , sada ne spamuj vise kretencino maloumna, a za vas forum cu se ja pobrinem .
Nije mi problem odvojiti 1h da vam hakujem forum , ipak ste vi smekeri.
Back to top Go down
vorkapa
Slabic
Slabic



Posts : 25
Join date : 2011-07-27

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 7:31 am

Vauuuuuuu a si lud naucite da ne citujete (wheri mrtvi)...
Back to top Go down
pamperss
Slabic
Slabic



Posts : 2
Join date : 2011-07-31

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 7:33 am

Da ja kazem par stvari. Mi smo takodje novi line-up... I posto lik ima wh, nemojte da mi se izvlacite na price kako je morao do grada, OK otisao je do grada nek ujutru ostavi demo JEL PROBLEM? Jel mogao da ode do grada a pre toga da ostavi da se uploduje? Ispacemo konkretno nas boli kurac za ligu, mi smo lepo trazili demo jedan je ostavio, drugi nije, i da ne smaram sa pravilima ispali bi ste... Nego ti bajo moj lepi hakuj nam forum i ovako nikad nisam mario za njega a to pokazuje da si ti maloumnik i retard kad hakujes tudje forume... Svaka ti cast hakuj sta cekas vise? Ja prvi u 17 idem kod tetke ostajem do negde 20, a i prvi nisam za to da se ponavlja mec kada lik nije ostavio demo. POZ!
Back to top Go down
chame
Slabic
Slabic



Posts : 13
Join date : 2011-07-26

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 7:35 am

Neka organizator lige izbaci i smk i oldfriends , ubaci neku trecu ekipu i to je to . Z necu vise ovde da pisem , cao.
Back to top Go down
vorkapa
Slabic
Slabic



Posts : 25
Join date : 2011-07-27

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 7:37 am

Ma nas boli kurac mi smo konkretni i mi treba da prodjemo ali sta nas briga kako odluce boli nas kurac ... ali kad i ti znas da je lik citovo a neces da priznas ... i sad mi treba da igramo o5 sa vama nema sanse.
Back to top Go down
veljko
Adminstrator
Adminstrator



Posts : 1203
Join date : 2010-04-07

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 7:48 am

haahha
pampers : "BOLI NAS KURAC ZA LIGU"
vorkapa : "ja mislim da mi trba da prodjemo"

T U G A

Prosli ste u 1/2 ...
Back to top Go down
http://www.gnr-team.com
veljko
Adminstrator
Adminstrator



Posts : 1203
Join date : 2010-04-07

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 7:49 am

Igrate sutra u 18h. poz ~
Back to top Go down
http://www.gnr-team.com
cacinat0R
Slabic
Slabic



Posts : 38
Join date : 2011-07-22

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 9:46 am

ma baj im po jednu livadu da ne smaraju ovdee i kraj..
Back to top Go down
pamperss
Slabic
Slabic



Posts : 2
Join date : 2011-07-31

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 1:30 pm

cacinat0R wrote:
ma baj im po jednu livadu da ne smaraju ovdee i kraj..

Video bih tebe u ovakvoj situaciji.
Back to top Go down
cacinat0R
Slabic
Slabic



Posts : 38
Join date : 2011-07-22

oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 EmptySun Jul 31, 2011 2:26 pm

sta da me vidish ..i mi sutra igramo vs kns, svi ih prozivaju a znam da momci su cisti ..i koi ti je sad ? sta smarate po forumu ako vam i nije ""VAZNA"" ova liga !?
Back to top Go down
Sponsored content





oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty
PostSubject: Re: oldfriends vs SMK ss   oldfriends vs SMK ss - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
oldfriends vs SMK ss
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» oldfriends smoke ss!
» oldfriends vs alternaria ss
» oldfriends , umesto quinn!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: ۰•● GNR Arhiva ●•۰ :: GNR Summer League #1 :: SS Room-
Jump to:  
Make a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com